• Producent: CORSAIR
  • Kategoria: Chłodzenie wodne

seria CORSAIR Hydro z kolekcji H100i RGB PLATINUM to wielofunkcyjna chłodnica procesora z 240-milimetrowym radiatorem zaprojektowanym do ekstremalnego chłodzenia procesora, a także żywym oświetleniem RGB podświetlającym głowicę pompy, żeby uzyskać nadzwyczajne efekty świetlne.

Specjalne oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala kontrolować i synchronizować oświetlenie RGB chłodnicy ze wszystkimi urządzeniami kompatybilnymi z iCUE, nadzorować temperaturę procesora i chłodziwa, a także regulować prędkości wentylatora i pompy, wszystko za pomocą jednego instynktownego interfejsu.

Doświadcz niesamowitej sprawności chłodzenia CORSAIR Hydro Series, z każdym wentylatorem pracującym od 400 do 2400 obr./min w trakcie pracy oraz zoptymalizowaną cieplnie płytą chłodzącą i cichą konstrukcją pompy zapewniającą wysoką sprawność, ciche chłodzenie.

Łatwy montaż gwarantuje modułowy, beznarzędziowy uchwyt montażowy do szybkiego i bezbolesnego montażu na wszelkich głównych gniazdach procesora. Zgodny z Intel 115x, Intel 2011/2066, AMD AM3 / AM2, AMD AM4 i AMD sTR4....

Podobne produkty w kategorii Chłodzenie wodne